1397/2/26
رسانه ملی از آثار منتخب «رزمواره مدافعان حرم» بهترین بهره را خواهد برد
تصویر خبر
«حمیدرضا شاه‌آبادی» معاون صدای رسانه ملی با بیان اینکه برگزاری رزمواره مدافعان حرم سنگ بنای خوبی در کشور نهادینه کرد، اظهار داشت: انتخاب نام رزمواره برای مدافعان حرم، همانند همه مدافعین حرم که در عالم تک‌اند، یک واژه انحصاری است که به این حرکت عظمت بخشیده است.
 
وی ادامه داد: رسانه ملی در درون خود هنرمندان و افتخارآفرینان زیادی دارد که تاکنون توفیقات بسیاری را حاصل کرده‌اند به گونه‌ای که یک تنه در برابر 160 رسانه شایعه افکن دشمن مصاف می‌کنند.
 
شاه آبادی رزمواره مدافعان حرم را محل حضور هنرمندانی دانست که علاقمند به ادای دین نسبت شهدا هستند و تصریح کرد: در رزمواره مدافعان حرم، هنرمندان آماتور و نیمه حرفه‌ای که علاقمند هستند دینشان را به ستارگان این کشور ادا کنند مجالی پیدا می‌کنند تا به رقابت بپردازند.
 
معاون صدای رسانه ملی گفت: مجموعه‌های مختلفی از جمله بسیج، معاونت فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رسانه ملی و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با محوریت رادیو ایران،  دست به دست هم دادند تا راهی باز شود که آثار هنرمندان دلسوز که حاصل حس نابشان بوده است را به این رزمواره ارائه کنند.
 
وی درباره چگونگی استفاده از آثار رسیده به این رزمواره گفت: ما به عنوان رسانه ملی از این آثار، نه به خاطر نوع تکنیک بلکه به لحاظ احساسی که در آن‌ها وجود دارد در صدا و سیما به طور ویژه بهره می‌بریم. و تلاش می‌کنیم از این هنرمندان در عرصه‌های مختلف دیگر نیز بهره ببریم.