1399/5/16
دیدار معاون فرهنگی منطقه آزاد اروند با ریاست سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس
تصویر خبر

صبح روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۱۲در دیداری که در سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس انجام گرفت،  آقای طمیمیان،  معاون فرهنگی منطقه آزاد اروند با سرهنگ سزاوار دیدار و گفتگو کردند.  در این نشست که آقایان سرهنگ امجدیان مدیر هماهنگی شهرستان ها،  آقای تقدس مدیر جشنواره ها، سرکار خانم مهتریان مسئول دبیر خانه جشنواره و حبیب الله مازندرانی دبیر دومین جشنواره بین المللی رسام حضور داشتند،  پیرامون نحوه و چگونگی برگزاری جشنواره رسام در منطقه آزاد اروند بحث و تبادل نظر شد.

در ابتدای این دیدار رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس ضمن خیر مقدم از تلاش معاون فرهنگی منطقه آزاد اروند و مدیران مربوطه در همراهی با جشنواره بین المللی رسام تشکر کرد و اظهار امیدواری نمود برگزاری جشنواره رسام در قدمگاه شهیدان بتواند آثار مثبتی در نشر ارزشهای دفاع مقدس داشته باشد.

در ادامه آقای مازندرانی دبیر دومین جشنواره بین المللی رسام گزارشی از روند اجرایی جشنواره رسام ارائه  داد و گفت: برگزاری جشنواره رسام،  پاسداشت ارزش های شهیدان،ایثارگران، جانبازان و همه کسانی است که دل در گرو آرمان های بلند شهیدان دارند.

همچنین در این نشست آقای طمیمیان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره رسام در منطقه آزاد اروند گفت: حمایت از برگزاری جشنواره رسام باور اعتقادی ماست. وی گفت با توجه به وجود نیروهای توانمند و هنرمندان برجسته در استان و بویژه در آبادان  و خرمشهر از توانمندیهای این عزیزان در برگزاری هر چه بهتر جشنواره بهره گرفته شود. در پایان مقرر شد با توجه به شرایط کرونایی کشور و استان بازدید میدانی از منطقه آبادان و خرمشهر به عمل آید تا در صورت صدور مجوزهای لازم از سوی مسولان ستاد کرونای منطقه تاریخ دقیق برگزاری تعیین گردد.