1397/12/2
طی حکمی از طرف ریاست سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس و ریس جشنواره ملی هنری فانوس
دبیر دومین جشنواره بین اللملی فیلم کوتاه دفاع مقدس رسام منصوب شد
تصویر خبر

دکتر علی اصغر جعفری، ریس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس، طی حکمی آقای دکتر حبیب الله مازندرانی را به عنوان دبیر دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دفاع مقدس رسام  منصوب نمود.

جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دفاع مقدس رسام، هرساله با موضوع تجلیل مدافعان وطن، مدافعان حرم و مجاهدان حوزه مقاومت اسلامی و مبارزه با استکبار جهانی برگزار می شود.

در این حکم آمده است:

جناب اقای حبیب الله مازندرانی 

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه مدیریت تولیدات هنری و رسانه ای و اهتمام شایسته شما به حفظ و نشر فرهنگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس،به موجب این حکم به سمت دبیر دومین ((جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دفاع مقدس رسام))  منصوب می شوید.

امید است. با بهرگیری از رهنمودها و منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در تبیین هنر متعهد و ضرورت  پیشگیری از فراموشی و تخریب ارزش های متعالی دفاع مقدس، تجارب متراکم هنرمندان متعهد پیشکسوت این عرصه در ایجاد فضای پرنشاط و خلاقانه برای هنرمندان و سینماگران جوان و متعهد ایران اسلامی و حوزه مقاومت اسلامی و تجربه موفق و ارزشمند نخستین دوره برگزاری جشنواره رسام، شاهد تولید آثار فاخر، الهام بخش و جذاب در تبیین و تجلیل مدافعان وطن، مدافعان حرم و مجاهدان حوزه مقاومت اسلامی و مبارزه با استکبار و صهیونیسم جهانی باشیم.

توفیق شما را در پاسداشت ارزش های والای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت اسلامی و برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره از خداوند متعال خواستارم.