1397/5/4
در پی استقبال از جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت صورت گرفت؛
ثبت‌نام 680 سینماگر در جشنواره فیلم مقاومت طی سه هفته اخیر
تصویر خبر
ناصر درخشان مدیر دبیرخانه و انتخاب و ارزشیابی جشنواره فیلم مقاومت از ثبت 683 اثر تا تاریخ 27 تیرماه جاری در سایت جشنواره خبر داد.
 
وی اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود با توجه به فضای اطلاع‌رسانی از طریق رسانه ملی و جامعه‌های سینمایی این روند طی هفته‌های آتی افزایش بیشتری پیدا کند.
 
مدیردبیرخانه، انتخاب و ارزشیابی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با بیان اینکه این جشنواره امسال درآستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور سینماگران داخلی و خارجی در دو بخش اصلی «مسابقه سینمای ایران» و «مسابقه سینمای بین‌الملل» آذر ماه1397 برگزار خواهد شد خاطر نشان ساخت: این جشنواره در قالب بخش‌های مسابقه سینمای ایران شامل: فیلم‌های سینمایی، فیلم‌های کوتاه داستانی، فیلم‌های مستند، بخش جلوه‌گاه نور، بخش روایت نو (مسابقه فیلمسازان اول) و مسابقه سینمای بین‌الملل شامل فیلم‌های سینمایی و کوتاه و مستند، جایزه عماد مغنیه را در بر می‌گیرد.
 
درخشان یادآور شد: مهلت دریافت آثار جشنواره تا اواسط مردادماه است و علاقمندان می‌توانند آثارشان را به نشانی دبیرخانه جشنواره و یا از طریق ثبت نام در سایت جشنواره ارائه دهند.
 
مهلت ارسال آثار 22 مرداد 1397 و پنجم مهر 1397 زمان اعلام آثار پذیرفته شده است. شایان ذکر است پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت آذر ماه سالجاری به دبیری محمد خزاعی برگزار می‌شود.